Asiantuntijat

Alla asiantuntijoidemme suorat yhteystiedot:

Marika Aalto(nuorisonohjaaja) 043 825 1141 marika.aalto(at)espoo.fi
Mia Könönen (sosiaaliohjaaja) 043 826 7240 mia.kononen(at)espoo.fi
Tomi Korhonen (asiantuntija arjenhallinta)  040 126 4996 tomi.korhonen(at)omnia.fi
Riikka Siniluoto (asiantuntija arjenhallinta) 043 824 3702 riikka.siniluoto(at)omnia.fi
Soraja Harjula (asumiskoordinaattori) 043 826 7105 soraja.harjula(at)espoo.fi
Tanja Välipakka-Toivonen (opinto-ohjaaja) 040 126 7588 tanja.valipakka-toivonen(at)omnia.fi
Anna Alexanderson (te-toimiston psykologi) 0295 040 461 anna.alexanderson(at)te-toimisto.fi
Liibaan Sheekhdoon (asiantuntija monikultturisuus) 040 126 7492 liibaan.sheekhdoon(at)omnia.fi
Pie Hagström (asiantuntija työllistyminen) 040 126 7562 pie.hagstrom(at)omnia.fi
Tea Melin (TE-palveluiden asiantuntija) 029 504 0510 tea.melin(at)te-toimisto.fi
Erika Reino (asiantuntija työllistyminen) 040 126 7517 erika.reino(at)omnia.fi